• rok  szkolny  2021/2022

Dokumenty do zapisu do świetlicy szkolnej:

KARTA_ZAPISU_DZIECKA_DO_SWIETLICY_(2).odt

SAMODZIELNE_WYJSCIE_NA_ZAJECIA_(1).odt

UPOWAZNIENIE_DLA_RODZENSTWA.odt

rok  szkolny  2020/2021

KONKURS 2

Z czym kojarzy się Wam Boże Narodzenie? Ze świątecznym drzewkiem, bombką, szopką, aniołkiem, może pierniczkami? A może ze świętym Mikołajem i reniferami lub zupełnie czymś innym? Już nie raz przekonaliśmy się, że Wasza dziecięca wyobraźnia nie zna granic, zapraszamy Was zatem do udziały w konkursie organizowanym przez świetlicę szkolną.

"SYMBOLE

ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA"

• format, technika i materiał dowolny- płaska lub przestrzenna, wykonana wg wszelkich możliwości twórczych
          • termin oddawania prac- 21.XII.2020 r.
          • prace podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą można przynosić do szkoły lub przesłać w formie zdjęć drogą mailową: martajaworek76@wp.pl
          • wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej szkoły w dniu 23.XII.2020 r.

KONKURS 1

Z okazji zbliżającej się Barbórki czyli święta wszystkich górników

świetlica szkolna zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt.:

"CZARNE SKARBY ŚLĄSKA"

Czy Śląsk to tylko węgiel i kopalnie? Czy węgiel to jedyny skarb ziemi śląskiej? A może tradycje i zwyczaje, może kultura albo śląska kuchnia? Co Waszym zdaniem jest największym skarbem naszego regionu?

• format A4; technika dowolna, płaska
          • termin oddawania prac - 7.XII.2020 r.
          • wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej szkoły w dniu 11.XII.2020 r.

ZACHĘCAMY  WSZYSTKIE  DZIECI  DO  WZIĘCIA  UDZIAŁU  W  KONKURSIE, NAGRODY  CZEKAJĄ!

Dokumenty do zapisu do świetlicy szkolnej:

KARTA_ZAPISU_DZIECKA_DO_SWIETLICY_(1)(1).odt

SAMODZIELNE_WYJSCIE_NA_ZAJECIA(3).odt